SLOUPY

Ocelové sloupy pro nadzemní vedení optických tras 

SPECIÁLNĚ VYVINUTÉ PRO ISP POSKYTOVATELE

Sloupy pro montáže nadzemního vedení optických tras byl námi ve spolupráci s firmou c2net s.r.o. speciálně vyvinuté pro potřeby ISP poskytovatelů při budování optických sítí.

Jeho hlavní předností je unikátní řešení variability a to, že se sloup skládá ze 2 částí. Podle potřeby se dá upravovat jeho celková délka pomocí stavěcího kroužku v rozmezí 5000-8000mm.

Vyrábíme  2 typy:

  • 76 – Základní část sloupu je vyrobena ze silnostěné trubky o průměru 76mm v délce 5000mm a do ní se potom vkládá ocelová trubka v délce 3000mm. Na konci je dodatečně montovaná vrchní „čepice“ která má za úkol jednak zabránit zatečení a zároveň slouží i jako držák pro závěstné elementy pro uchycení optického vlákna.   

  • 106- Základní část sloupu je vyrobena ze silnostěné trubky o průměru 106mm v délce 5000mm a do ní se potom vkládá ocelová trubka v délce 3000mm. Na konci je dodatečně montovaná vrchní „čepice“ která má za úkol jednak zabránit zatečení a zároveň slouží i jako držák pro závěstné elementy pro uchycení optického vlákna.    

Horní čepice a stavěcí kroužek se zajištuje 3x M8  imbusovým červem. 

Základna do betonu je vyrobena z železné tabule o síle 12mm a v ní jsou vyvařený 20mm roxory.

Dále obsahují 4x M18 v délce 200mm závitové tyče pro snadné dodatečné doměření kolmosti.

Tato základna obsahuje i prostupový otvor pro chráničku která je zabetonována součastně s touto základnou při její instalaci.

Veškeré kovové díly jsou opatřeny velmi kvaltním žárovým zinkem.